Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

1. Co není zahrnuto v ceně?

V ceně není zahrnuý ssl certifikát, webhosting a doména.

2. Jak dlouho trvá realizace projektu?

Vše se odvíjí od včasného dodání všech potřebných podkladů, bezproblémové komunikaci a celkovému rozsahu projektu. Počítejte raději s několika měsíci.Jednoduchý web lze udělat do měsíce. Průměrný web lze postavit za 3 měsíce, rozsáhlejší projekty nebo programování webových aplikací zabere většinou půl roku až rok. U konkrétních projektů se časový odhad dozvíte, až nám dáte přesné zadání a vypracujeme vám návrh řešení.

3. Platí se zálohová faktura?

Ano, pouze u větších projektů 25% z celkové ceny, u jednoduchých webových stránek ne.

4. Co je potřeba si připravit než zadáte tvorbu webových stránek?

V první řadě je potřeba vymyslet název projektu včetně domény (url adresy). Můžeme vám s tím pomoci. Doménu je nutné zaregistrovat a zaplatit. Webhosting vám můžeme zařídit a vyřešit tak všechny technické záležitosti za Vás. Potom je nutné vypracovat přesné zadání, aby bylo jasné, co bude web obsahovat a jaké musí splňovat technické požadavky. Zadání webu vám můžeme pomoci vytvořit.

5. Je možné vytvořit web ve více jazycích?

Ano, vytváříme obsáhlé weby, které často potřebují také jazykové mutace.

6. Jak dostat web na první stránky vyhledávačů?

Pokud chcete být ve vyhledávačích na vysokých pozicích, je potřeba zapracovat na SEO onpage (texty, titulky, meta description, nadpisy, zvýraznění částí textů, alternativní popisy obrázků, URL adresy stránek) a SEO offpage (propagace: zpětné odkazy, signály ze sociálních sítí a personalizace výsledků vyhledávání - lokalita).

7. Bude se můj web zobrazovat správně na mobilních telefonech?

Ano. Responzivní (tzn. upravené pro přehledném zobrazení na mobilu) weby, e-shopy nebo aplikace děláme vždy, protože počty návštěvníků z mobilů již dnes hrají prim. Pokud web nebo e-shop není upraven pro mobilní telefon, je např. Googlem navíc penalizován v mobilních vyhledáváních.